خانه » اسلاید شو » مرواریدی در صدف
مرواریدی در صدف
مرواریدی در صدف

مرواریدی در صدف

 

۱۷دیماه ۱۳۱۴در تاریخ کشور ایران یادآور تصویب  یک قانون ضد دینی است که  احساسات متدینین را خدشه دار نمود

رضا شاه که یک سال قبل ازآن به ترکیه  سفر کرده و تحت تاثیر فرهنگ غرب زده ترکیه قرار گرفته بود این دستور را صادر نمود و در گفتگویی به صراحت می گوید از وقتی که به ترکیه رفتم و زن‌های آنها را دیدم که «حجاب» را دور انداخته و دوش به دوش مردهایشان در کارهای مملکت به آنها کمک می‌کنند، دیگر از هر چه زن چادری است بدم آمده‌است. اصلاً چادر دشمن ترقی و پیشرفت مردم است

 این در حالی است که حجاب یک ضرورت دینی و  قرآنی و  نیمی از ایمان است.

 حجاب سنگر مستحکمی است که زن را از نگاه ه مردان شیطان صفت و هوسران حفظ می کند.

حجاب  بهترین پناهگاه زن و باعث کاهش یافتن  آسیب های اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده می گردد.

حجاب گوهری ارزشمند و پاسدار عفت و نجابت زن مسلمان است.

حجاب محدودیت نیست بلکه مصونیت است و زن بخاطر کرامت و جایگاه والایی  که دارد باید خود را از تیرسهمگین  نظر بازان وچشمان آلوده حفظ و در بازار سوداگران شهوت خود را به بهای چند نگاه و لبخند نفروشد.

زن به عنوان یک رکن جامعه که تاثیر بسزایی در سعادت و شقاوت جامعه دارد می تواند با حفظ  حیا و عفت خویش خانواده و جامعه را به سوی سعادت رهنمون شود و یا با بی عفتی و بی حجابی در مسیر تباهی و شقاوت جامعه و سست شدن پایه های زندگی  قدم بگذارد.

و دشمن امروزخوب  فهمیده که از دامن زنان عفیفه و پاک دامن است که فرزندانی مومن و مدافع حریم اسلام تربیت می شود لذا با هجمه بر حجاب سعی در بی رغبتی زنان نسبت به این فریضه الهی دارد.

بر کسی پوشیده نیست که شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی با تبلیغ مد و پوشش های نا مناسب زنان را  به بی حجابی و بد پوششی سوق می دهند و زنان را به سمت  مسابقه  جلوه گری وخودنمایی در قالب لباسهای زننده  و الگو گیری از رسانه ها ومدلهای بیگانه پیش می برد .

و مسئولیت نخبگان در این عرصه بسیار سنگین است که وظیفه دارند با ارائه رسانه ای افراد موفق با حجاب، دانشمندان جوان، ورزشکاران موفق ، هنرمندان درجه یک، نخبگان با حجاب ، بازیگران و چهره های مشهور خوش حجاب به عفت و پوشش اسلامی جامعه کمک کنند.

درباره‌ی صراط

cloobDonbalerLinkPadTwitterFacebookyahoo

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد